fbpx

Lekkere en simpele paprikasoep

Soep is dus echt supermakkelijk om lekker wat groente binnen te krijgen. Ik maak regelmatig een tomaten-groente soepje en die valt altijd wel in de smaak. Maar vorige week wilde ik wel weer eens een ander soepje proberen. Deze keer maakte ik een paprikasoep . En ook deze viel goed in de smaak. Ik hoorde pas van iemand een geheim ingrediënt om er lekker een beetje pit aan te geven. Dit heb ik toegevoegd en ja hoor dit moet je zeker eens proberen. Maar wat is nu dat geheime ingrediënt?? Smeerkaas sambal. Ja je leest het goed, zo simpel kan het zijn, haha.

Wat heb je nodig voor deze heerlijke soep

1 ui

2 tenen knoflook

6 paprika’s

1 bouillonblokje

750 ml water

Olijfolie

1 kuipje 20+ smeerkaas sambal

Peper en zout naar smaak

En zo maak je deze heerlijke soep

Snipper de ui en fruit deze in een beetje olijfolie. Bak de uitgeperste knoflook even mee en voeg het water en het bouillonblokje toe.

Snijd de paprika’s in blokjes en roer deze door de bouillon. Laat dit 15 minuten pruttelen. 

Pureer de soep met een staafmixer tot een gladde soep.

Roer de smeerkaas erdoor en maak op smaak met peper en zout.

Eet smakelijk!

Ik ben echt heel benieuwd wat je van het geheime ingrediënt vindt. Laat je het weten als je de soep gemaakt hebt? Vind ik hartstikke leuk!

Eén gedachte over “Lekkere en simpele paprikasoep

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.